Pekli smo piškote

Dne, 5. 12. 2017 smo izvedli dejavnost peke piškotov. Sodelovali smo z Društvom kmetic Šentjernej. Aktivnosti so trajale štiri šolske ure, izvedli smo jih v dveh skupinah, v vsaki skupini je peka piškotov trajala dve šolski uri. V dejavnost smo vključili 25 učencev.

VTISI UČENCEV

Imel sem se zelo lepo. Komaj čakam, da bom probal svoje piškote. Upam, da sem naredil dobre piškote.

Jakob Luštek, 3.a

Všeč mi je, ko smo pekli piškote.

Viktorija Brajdič, 3.a

Zabavno je bilo, ker so piškoti tako dišali. Naslednje leto bi še enkrat pekel piškote, ampak da bi trajalo samo eno uro.

Andrej Zagorc, 3.b

Danes sem se imel zelo lepo. Še bi to delal. Piškoti mi lepo dišijo.

Tadej Jurkovič, 4.b

Imela sem se lepo, bilo mi je luštno. Počutila sem se lepo.

Vesna Pavc, 3. a

Zabavno je bilo zato, ker bom dal poskusiti piškote tudi sestri. Ker je ona slaščičarka.

Žiga Borse, 3. b

Super je bilo. Naslednje leto bi ponovil.

Domen Povše, 5. b

V tem letu, ko sem pekla piškote, sem uživala in zelo sem bila radovedna. Res me je zanimalo kaj bomo delali. In upam, da se bo to ponavljalo. J

Mirjam Zagorc, 4. c

Imel sem se lepo. Všeč mi je bilo, ker sem lahko sodeloval in pomagal. Všeč mi je bilo, da sem tudi jaz naredil okraske na piškote. Tega dne ne bom nikoli pozabil.

Aleksandro Jurkovič, 4.b

Danes sem bila vesela, ker smo pekli piškote. Zelo me je presenetilo. Hvala vam za te piškote in še za recept. Zelo sem vesela.

Sara Jurkovič, 4.c

Imela sem se lepo. Prvič sem pekla piškote.

Ines Jurkovič, 4.c

Danes sem se imel tako dobro kot na moj rojstni dan. Upam da jutri ponovimo. Nič mi ni bilo narobe, vse mi je zelo všeč.

Tadej Lebeničnik, 5. c

DA DELAM PIŠKOTE IN DA JEM PIŠKOTE MI JE VŠEČ. ZELO SEM VESELA.

TISA KRESE, 2. C

Fantastično. Počutil sem se najboljše. Zato bom šel tudi drugo leto na peko piškotov.

Franci Fabjančič, 4. a

Danes je super dan, veliko sem se naučila o peki piškotov. Veliko smo se naučili tudi o tem, kako okrasiti piškote. Zelo so bili okusni. Zelo je bilo zabavno.

Agnes Franko, 5. c

V torek sem pekel medenjake. Veliko sem se naučil. Piškoti so bili zelo dobri. Na koncu, ko so bili že pečeni smo jih okrasili. Imel sem se zelo dobro.

Nik Kovačič, 5. a

Najbolj všeč mi je bilo, ko smo pekli piškote. To bi še enkrat počel v naslednjem letu.

Žan Hudoklin, 4. b